Masz pytanie?
Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni apartament dla siebie lub zapytać o inną informację zawartą na naszej stronie, zapraszamy do wypełenienia formularza poniżej:
Imię
E-mail
Pytanie
Logowanie / Rejestracja

Konto w serwisie to:
szybsza rezerwacja
podgląd Twoich rezerwacji
promocje prosto na email


Sprawdź rezerwację:
wystarczy email i termin pobytu
sprawdź status rezerwacji
wydrukuj/wyślij voucher
Regulamin

Regulamin

I. Informacje ogólne
Niniejszy regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu miejsc noclegowych. Dokonanie rezerwacji odbywa się za pośrednictwem serwisu internetowego www.zakopaneapartamenty.net oraz firmy ReneStudio Renata Paluch z siedzibą w Zakopanem, ul. Zborowskiego 7/3, NIP 736-133-31-75 i wiąże się z jednoznacznym zaakceptowaniem postanowień niniejszego  regulaminu. Umowa pomiędzy klientem (wynajmującym apartament), a właścicielem obiektu zostaje zawarta w momencie dokonania rezerwacji on-line bądź telefonicznie. Za pośrednictwem serwisu www.zakopaneapartamenty.net firma ReneStudio świadczy na rzecz właścicieli obiektów usługi reklamowe i promocyjne do czego jest przez nich upoważniona na podstawie stosownych umów.II. Zasady rezerwacji
1. Rezerwacja - poprzez system bezpiecznych płatności internetowych DOTPAY
Celem dokonania rezerwacji on-line klient wypełnia tabele danych osobowych zamieszczoną na stronie internetowej www.zakopaneapartamenty.net, dotyczącą wybranego lokalu. Nastepnie wybierając jedną z 25-ciu dostępnych form płatnosci on-line dokonuje wpłaty zadatku na podane konto. System automatycznie zaznacza wybrany obiekt jako zarezerwowany. Kwota zaliczki obliczana jest przez system i w większości przypadków wynosi 30% ceny uslugi. W przypadku braku dokonania wpłaty zadatku w ciągu 15 minut po wybraniu opcji "zapłac on-line" system anuluje rezerwację.W przypadku dokonywania rezerwacji na trzy dni przed planowanym przyjazdem konieczne jest uiszczenie zadatku poprzez system dotpay oraz potwierdzenia złożonej rezerwacji telefonicznie.
2. Rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa
W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie lub tez e-mailowo wypelniajac folmularz rezerwacyjny umieszczony na stronie. Na adres e-mail klienta zostanie wysłana wstępna rezerwacja wybranego obiektu, która jest utrzymywana przez system przez 24h - w tym czasie musi wpłynąć na podane konto zadatek nie mniejszy niz 30% ceny uslugi, w przypadku braku potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku w ciągu 24h rezerwacja bedzie anulowana.
3. Rezerwacja jest skuteczna z chwilą uznania rachunku bankowego firmy RenaStudio. Po otrzymaniu zadatku za rezerwację klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i danymi kontaktowymi osoby odpowiedzalnej za przekazanie kluczy .O ile nie została opłacona cała należność za pobyt a tylko zaliczka, pozostałą kwotę należności należy uiścić niezwłocznie w dniu przyjazdu u osoby przekazującej klucze do apartamentu.

III. Anulowanie rezerwacji
W przypadku anulacji przyjazdu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Wyjatkiem od tej reguly bedzie sytuacja, gdy Klient wskaże nowego Klienta na ten sam apartament i w tym samym terminie. W takim przypadku Klient otrzyma zwrot wpłaconego zadatku, nie wcześniej niż 7 dni po zakończeniu wynajmu osoby wskazanej. Nowy klient przejmuje prawa i obowiązki wynikające z umowy.

IV. Zmiany w rezerwacji
Chęć zmiany terminu w dokonanej rezerwacji, Klient powinien zgłosić nie później niż na 14 dni przed wyznaczoną w zamówieniu datą przyjazdu. Tylko pod tym warunkiem firma ReneStudio rozpatrzy proponowane zmiany i o decyzji poinformuje Klienta. W przypadku, gdy zmiana w dokonanej rezerwacji nie jest możliwa, zadatek nie podlega zwrotowi.

V. Warunki umowy najmu
1. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji stanowi Umowę Najmu, która wchodzi w życie pod warunkiem zapłaty całkowitej kwoty rezerwacji (pomniejszonej o sumę wplaconego wcześniej zadatku) .Umowa Najmu jest zawarta pomiędzy właścicielem obiektu a klientem i obejmuje wyłącznie wynajem obiektu (ewentualnie przypadąjce mu jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym lub na parkingu).
2. Cena - podana w opisie apartamentu obejmuje opłaty za media (prąd, gaz, woda, ogrzewanie - w sezonie grzewczym), pościel i reczniki (jeden komplet dla każej zgłoszonej w rezerwacji osoby) oraz sprzątanie końcowe.Obowiązujaca w Zakopanem opłata klimatyczna w wysokości 2,00 PLN za osobę za każdy dzień pobytu, doliczana jest dodatkowo do kwoty należności za pobyt.
3. Odbiór kluczy - przyjazd powinien nastąpić w godzinach ustalonych z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu, chyba, że inaczej uzgodniono z osobą odpowiedzialną za klucze. Kaucja wysokosci 300 - 500 PLN zostaje pobrana pierwszego dnia i zwrócona Gościowi ostatniego dnia pobytu, po przyjęciu apartamentu bez uwag.
Zameldowanie po godzinie 22:00 i wymeldowanie przed godziną 7:00 powinno być zgłoszone wcześniej i ustalone z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy i bedzie obciążone dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.
4. Klient zobowiązany jest do zapłaty calej kwoty za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu.
5. Klient ma obowiązek niezwłocznie zawiadomić osobę odpowiedzialną za klucze o wszelkich zdarzeniach, które mogą narazić właściciela lokalu na szkodę.
6. Klient może korzystać z lokalu jedynie w celach mieszkaniowych i nie może go oddać w dalszy podnajem bez zgody właściciela.
7. Klient odpowiada za wszelkie szkody, jakie wyrządzi w wyposażeniu lokalu i w samym lokalu oraz zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić osobę odpowiedzialną za klucze o wszelkich szkodach, zobowiązuje się tez do ich pokrycia najpóźniej w dniu wyjazdu.

VI. Zasady obowiazujace podczas pobytu
1. Liczba osób mających zamieszkać w obiekcie jest ograniczona do liczby podanej podczas rezerwacji. Klient zobowiązany jest do poinformowania firmę ReneStudio o jakiejkolwiek zmianie tej liczby. Jeśli liczba ta przekroczy liczbę podaną w rezerwacji osoba odpowiedzialna za klucze może odmówić wydania kluczy do obiektu.
2. Każdy z Klientów zobowiązany jest do poszanowania mienia Właścicieli oraz przestrzegania ogólnie przyjętych zasad porządku publicznego. W przypadku stwierdzenia dewastacji lub rażącego naruszania porządku publicznego, firma ReneStudio ma prawo i obowiązek interweniować, aż do natychmiastowego zerwania umowy włącznie. Klient zobowiązany jest do należytego zabezpieczenia apartamentu, dokładnego zamykania drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych.
3. Wcześniejszy, nieuzgodniony wyjazd Klienta bez przekazania apartamentu przy udziale przedstawiciela RenaStudio, może spowodować roszczenia ze strony tej firmy.

VII. Bezpłatny pobyt dziecka
Dziecko do lat 5 (jedno na dwoje dorosłych), śpiące z dorosłymi lub we własnym łóżeczku i niewymagające pościeli nie ponosi żadnych opłat za pobyt. Pozostałe dzieci płacą normalną cenę.

VII. Opłata za zwierzęta
Na stronie internetowej danego apartamentu istnieje informacja o możliwość zabrania ze sobą małych zwierząt, w szczególności psa lub kota, opłata za zwierzę wynosi 20 zł za dobę. Jednocześnie klient ponosi całkowitą odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę i jest zobowiązany do zadośćuczynienia tym szkodom.

VIII. Wystąpienie sił wyższych
W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, właściciel rezerwuje sobie prawo zaproponowania klientowi obiektu zastępczego podobnego do obiektu pierwotnie zarezerwowanego. Właściciel ma prawo, w przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej anulować umowę. Kwoty wpłacone przez klienta podlegają natychmiastowemu zwrotowi z potraceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone.

 

Znajdź wolny obiekt


* Dokonujac rezerwacji wybierz łączną liczbę osób dorosłych i dzieci. W formularzu nie uwzględnia się tylko JEDNEGO dziecka do lat 5, śpiącego z dorosłymi bez dodatkowej pościeli.

Kontakt

Rezerwacja telefoniczna:

+48 693126733

Napisz do nas:
bok@zakopaneapartamenty.net

Lokalizacja apartamentów

 

Last MinuteKompleksy apartamentów


Apartamenty centrum
(liczba apartamentów: 4)
Rezydencja Tatry
(liczba apartamentów: 7)
Tatrzański Ogród
(liczba apartamentów: 6)
Domek Akwarela
(liczba apartamentów: 1)

Aktualności

Szampańska zabawa Sylwestrowa w sercu Tatr w Zakopanem! Przywitaj nowy rok 2018 w tatrzańskiej scenerii. Skorzystaj w wyjątkowej oferty wynajmu komfortowych apartamentów, w wyjątkowym miejscu i wyjątk...
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku, ale także jeden z najlepszych okresów roku w czasie którego warto przyjechać do Zakopanego - w Tatry. Właśnie wtedy góry wyjątkowo kojarzą nam...
GoogleMaps na ulicach Zakopanego! Samochód Google Street View, w ostatnich dniach jeździł ulicami Zakopanego. 15 zamontowanych na dachu samochodu obiektywów wykonujących zdjęcia w zakresie 360 stopni ...

Widok na Krupówki

Kliknij, aby powiększyć obraz

Rezerwacja online

Zima w Zakopanem!

Pamiętaj! u nas znajdziesz wyjątkową ofertę wynajmu apartamentów zarówno w centrum Zakopanego jak i poza nim. Oferujemy także apartamenty w Kościelisku.

Sprawdzaj nasze specjalne oferty i spiesz się!
LUKSUSOWE APARTAMENTY teraz w KOMFORTOWYCH CENACH dla każdego! Zapraszamy!

Newsletter


Wpisz adres e-mail aby otrzymywać informacje o promocjach i ciekawych ofertach!

E-mail

TagiJaka będzie pogoda?Najlepsze lokalizacje w Zakopanem i Kościelisku. Apartamenty Zakopane centrum, komfortowe i pełne wyposażenie.
Świetne lokalizacje Apartamentów w Kościelisku z widokiem na panoramę Tatr i Giewont.